کسب رتبه دوم کنکور سراسری علوم انسانی توسط عضو بسیج دانش آموزی سازمان علمی پژوهشی مازندران

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران علیرضا چلابیان دانش آموز اهل شهرستان آمل و عضو سازمان بسیج دانش آموزشی سازمان بسیج علمی مازندران موفق به کسب رتبه دوم کنکور سراسری رشته علوم انسانی شده است.

وی در گفت و گو با خبرنگار علم و فناوری با اعلام اینکه روزانه هشت ساعت درس می‌خواند، گفت: در کنار فعالیت درسی در سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران هم فعالیت می‌کردم.

این نخبه مازندرانی اضافه کرد: در کنار فرماندهان پایگاه اردوهای مختلف و مباحث علمی ورود پیدا می‌کردیم.

چلابیان یادآور شد: به فعالیت در سازمان بسیج علاقمند هستم و توصیه می‌کنم به دانش آموزان در این راه به صورت جدی حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: سازمان بسیج در حوزه‌های مختلف اقدامات اثرگذاری انجام داده دانش آموزان می‌توانند  از این ظرفیت‌ها استفاده کنند.

نخبه مازندرانی در ارتباط با پیگیری مسائل درسی برای کنکور، گفت: امید به کسب رتبه برتری داشتم اما فکرش را هم نمی‌کردم که موفق به کسب دوم رشته علوم انسانی شوم.

وی یادآور شد: بیشتر به کسب دو رقمی کنکور فکر می‌کردم، در هیچ کلاس خصوصی شرکت نکردم و معلمان خوبی داشتیم.

چلابیان درباره زمان شروع برای کنکور،افزود: از تیرماه سال قبل و بعد از سال یازدهم به صورت ویژه فعالیت درسی‌ام را برای کنکور آغاز کردم.

وی اضافه کرد: برای حضور در دانشگاه ترجیح می‌دهم که در رشته علوم قضائی پیگیری مسائل درسی‌ام باشم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از مازندران، کسری ملیحی از ساری نفر ششم در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی ،محمد مهدی قلی‌زاده از بابل نفر دهم در گروه آزمایشی علوم تجربی،علیرضا چلابیان از آمل نفر دوم در گروه آزمایشی علوم انسانی را کسب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *